تبلیغات
اسرار ازدواج موفق - نکاتی درباره بچه دار شدن
تاریخ : یکشنبه 10 دی 1396 | 05:43 ب.ظ | نویسنده : محمدعلی ایمانی
نکاتی درباره بچه دار شدن بعد از ازدواج

یکی از اصول در ازدواج موفق این است که سعی کنید پیش از بچه دار شدن حداقل ۲ سال از ازدواج شما گذشته باشد تا رابطه شما با فرد مقابل به ثبات مطمئنی رسیده باشد . هدف اصلی در ازدواج موفق و تشکیل خانواده، ارضای غریزه جنسی و شهوانی نیست، بلکه تولید مثل است.
بدون شک، خالق بزرگ هستی خواهان تداوم زندگی انسان روی کره خاکی است و تنها راه تداوم نسل بشر، آمیزش جنسی است . خداوند کششی بین دو جنس مخالف (نر و ماده) برقرار ساخت ، که اگر این کشش میان نر و ماده نبود، آمیزشی میان دو جنس مخالف صورت نمی گرفت، و اگر آمیزش در کار نبود نسل بشر منقرض می گشت . قوی ترین نیرویی که زن و مرد را به یکدیگر می کشاند، غریزه جنسی است . در حقیقت، جاذبه جنسی بین زن و مرد علت محدثه خانواده و علت مبقیه آن است؛ ولی هدف اصلی در 
ازدواج موفق ، ارضای غریزه جنسی نیست ، بلکه عاملی ورای این عامل شهوانی و تمتعات جنسی است که عبارت است از تولید نسل .
 بهترین دلیلی که می توان بر این مدعا که هدف اصلی در یک 
ازدواج موفق صرف تلذذ و تمتع جنسی بردن نیست جدائی مردان از زنان نازا و زنان از مردان عقیم آن هم با وجود تلذذ جنسی در حد ارضاء و وجود اقتصاد سالم و وضع معیشتی مناسب در خانه است. 

سه عامل مهم افراد را به طرف ازدواج و تشکیل خانواده سوق می دهد: 
نیاز اقتصادی، میل به فرزند و عشق. میل به فرزند که همان علاقمندی به بقای نسل و حفظ نوع می باشد، عشق یا لذت جنسی یا نیازهای اقتصادی به عنوان مقدمات وصول به این هدفند . 
بنابر نظریه کینک، جامعه شناس آمریکایی، از لحاظ جهان شناسی، وظیفه خانواده (زن و مرد) تنها امتداد نسل است و نیازهای اقتصادی یا شهوانی به عنوان مقدمه ای برای رسیدن به این هدف بزرگند. 


منبع " tebyan-ardebil.ir "


www.aramgroup.irبرچسب ها: بچه دار شدن، زمان مناسب برای بچه دار شدن،